Aktualne słowniki znajdziesz

TUTAJ
Forum Gorzowskiego Systemu Oświatowego EDU-GORZÓW
Forum dyskusyjne użytkowników Gorzowskiego Systemu Oświatowego EDU-GORZÓW
Zobacz również portal EDU-GORZOW

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Forum Gorzowskiego Systemu Oświatowego EDU-GORZÓW Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z opcją dodaj plik
Autor Wiadomość
bea_wilk
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-21, 20:06   Problem z opcją dodaj plik

Witam!
Mam problem z dołączeniem pliku na www. W oknie roboczym zgłasza mi się następujący komunikat: Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /usr/home/pawel/public_html/serwisy/wed/cms/panel/lib/dbdialog.inc.php5 on line 26. Mam nadzieję, że problem uda się rozwiązać i opcja ta będzie działać tak jak w BIP.

Administrator
Administrator

Wysłany: 2009-02-23, 14:00   

Witam z tej strony Paweł Iwanowski firma Provector.
Błąd poprawiony. Za niedogodności przepraszamy. Jeżeli coś jeszcze nie tak funkcjonuje jak powinno proszę dać znać.

PS. przy podawaniu zgłoszenia warto podać nazwę placówki, wówczas oddzwonimy i poinformujemy u usunięciu usterki :-D

bea_wilk
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 17:27   Niestety dalej nie działa!

Panie Pawle! Pan twierdzi, że usterka została usunięta. Niestety ja tego potwierdzić nie mogę. Fakt - okono robocze dodaj plik pojawia się, jednak po dodaniu pliku w oknie pokazuje się widok z panelu (strona robocza) i plik nie jest dodany. Najlepiej zobrazuje to załączony zrzut ekranu. :-(
Beata Wilk z p3 - tel. 095 7223363
PS - formularz kontaktowy również nie działa! :-(

dodaj plik.jpg
zrzut dodaj plik
Pobierz Plik ściągnięto 1209 raz(y) 209.85 KB

Administrator
Administrator

Wysłany: 2009-03-03, 12:01   

Witam

Z tej strony ponownie Paweł Iwanowski. Błąd powstały przy dodawaniu plików został wyeliminowany, proszę sprawdzić czy jest OK. Jeżeli dalej jest coś nie tak proszę dać znać.

Co do formularza pocztowego to ... działa.

Proszę sprawdzić w panelu administracyjnym strony, klimamy: w panelu -> ustawienia -> ustawienia poczty

Pojawi się formularz.
W pierwszym polu wpisujemy JEDEN ADRES EMAIL w domenie edu np. p3@edu.gorzow.pl
W drugie pole wpisujemy hasło do wyżej wpisanej skrzynki (to które podajemy przy odbieraniu poczty).

Ze względów bezpieczeństwa podajemy te dane, po to, aby potem nie było niedomówień kto co komu wysłał i kiedy. W ten sposób wiadomo, że wiadomośc wyszła bądź nie, a jeżeli nie wyszła to wiemy dlaczego ... znaczy administrator serwera wie i może zapobiec dalszym błędom w działaniu poczty elektronicznej, jeżeli to był błąd serwera.

Proszę zwrócić uwagę na ten formularz i dane w nim wpisane. Mieliśmy już problem z jedną placówką która w pole hasło wpisał "dyrektor, księgowa, placówka ..."

Jeżeli to nie pomoże proszę o informację która placówka ma problem z formularzem, sprawdzimy.

bea_wilk
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-03, 19:58   Dziękuję! Brawo!

Panie Pawle - dziękuję! Jest sukces – opcja dodaj plik na www działa!!!
Pozdrawiam – Beata Wilk z p3
Ostatnio zmieniony przez Administrator 2009-03-10, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu